Ana Sayfa Gündem, Spor 14 Ekim 2021

HAKEMLER BELLİ OLDU

TFF tarafından yapılan açıklamada Süper Lig’in 9. haftasında oynanacak maçlar,saatleri ve  yönetecek hakemler açıklandı.

Süper Lig –  9.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
15.10.2021
Cuma

20:00


MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) TARIK ONGUN
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) MERT GÜZENGE
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) FAHREDDİN SELÇUK
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
16.10.2021
Cumartesi

13:30


GZT GİRESUNSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) BURAK PAKKAN
(G) TANER GİZLENCİ
(T) MUSTAFA SARAL
(T) BÜLENT BALTA
(T) HAKAN BAŞ
ÇOTANAK SPOR KOMPLEKSİ
16.10.2021
Cumartesi

16:00


DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR (H) METE KALKAVAN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) CANER AK
(G) ÜNSAL ÇİMEN
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) BÜLENT KANTAR
(T) ÖMER SÖZEN
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
16.10.2021
Cumartesi

19:00


ADANA DEMİRSPOR A.Ş.

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) MURAT ALTAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(D) MURAT ERDOĞAN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) KAMURAN AYDOĞAN
(T) HAKAN ATASOY
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
YENİ ADANA STADYUMU
17.10.2021
Pazar

13:30


KASIMPAŞA A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) ALPER AKARSU
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) EROL ÖZBULUT
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) İSMET KEKLİK
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
17.10.2021
Pazar

16:00


GALATASARAY A.Ş.

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(D) BURAK ŞEKER
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) ALTAN KUTUCU
(T) AYKUT TURAN
(T) SERKAN ATALAY
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
17.10.2021
Pazar

16:00


ALTAY

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ALİ TUNA
(D) OĞUZHAN ÇAKIR
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) CABİR KAŞDEMİR
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ZEKERİYA HANÇER
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
17.10.2021
Pazar

19:00


TRABZONSPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) İLKER ÖZKAN
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
18.10.2021
Pazartesi

20:00


AYTEMİZ ALANYASPOR

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) CENGİZ AKAR
(T) ONUR AYDEMİR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
18.10.2021
Pazartesi

20:00


ATAKAŞ HATAYSPOR

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(Y) ATA YILDIRIM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) AHMET BOZAN
(T) ERCAN TAĞ
(T) SARPER SUR

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

error: Content is protected !!
Hazır Site by Uzman Tescil