Ana Sayfa Gündem, Politika 22 Eylül 2022

DEVLET BAHÇELİ ÜLKÜCÜLERE SESLENDİ …

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ  “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantısının Kayserideki buluşmasında Ülkücülere bir kez daha birlik çağrısı yaptı 

Genel Başkan Devlet Bahçeli sözlerinin başında “Türkiye içeride ihanet, dışarıda husumet sarmalındadır. Sevr’de aklı kalmış, Lozan’da hevesleri budanmış küresel cinayet şebekesinin, yeni taktiklerle, devşirdikleri tanıdık işbirlikçiler eliyle, adım adım, yavaş yavaş, kademe kademe ruhumuzu teslim almalarına yönelik sinsi bir tertip devrededir. Bin yıllık vatan toprağımız üzerinde, asırların kardeşlik bağlarını çözmeye yönelik makus ve menfur bir senaryo devamlı canlı tutulmaktadır. Bu yüzden, tarihimizi yargılıyorlar. Milletimizi sorguluyorlar. Milli birlik ve dayanışma azmimizi kurcalıyorlar. Bunları yaparken demokrasiyi istismar ediyorlar; hak, hukuk, adalet ve özgürlük kavramlarının içini boşaltıyorlar.

Öncelikle bir tavır geliştirmemiz, bir duruş göstermemiz, bir irade beyan etmemiz geldiğimiz bu aşamada şarttır. Yolumuz uzun, yollar çetin, ne gam ne tasa, Sivas dedik, Bursa dedik, Kayseri’ye kucağımızı açarak geldik. İşte görsünler heybeti, işte anlasınlar haşmeti, varsın çılgına dönsünler, yeter ki kalın kafalarına soksunlar şu görkemli Kayseri gerçeğini, tanık olsunlar Milliyetçi Hareket Partisi kuvvetini. dedi

Devlet Bahçeli son günlerde yapılan anketlerde partisinin oy kaybettiğini söyleyenlerede cevap vererek “Bizi arayan anketlerde değil; dilde, duada, camide, cemevinde, bağda, bahçede, bostanda, fabrikada, tezgâhta, tarlada, suskun ve vakur milyonların kalbinde arasın.” dedi

Devlet Bahçeli sözlerine şöyle devam etti ; Bizim yerimiz dolandırıcıların anketleri değil, kalemi satılmış gazetecilerin küf tutmuş köşeleri değil, Türk milletinin şaşmaz, sarsılmaz, asla tartışılmaz hükmü şahsiyetindedir, ancak hamiyet sahipleri bu hakikatin idrakine varabilecektir.

Elbette ve her zaman varlığımız Türk varlığına bin defa armağan olacaktır.

Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümü olan 2023’te hem Cumhurbaşkanı seçeceğiz, hem de 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimini yapacağız.

Vakit yaklaştıkça zillet ittifakının ve bu ittifakın yanında yöresinde tetikçilik yapan çıkarcıların korkuya kapıldığı, uykularının kaçtığı görülmektedir.

Zilletin diğer failleri birbirlerine daha da düşecek, alayının yüzü turşu satacak, sığınacak hiçbir bahane bulamayacaklar.

Onların adayı şu olmuş, bu olmuş, artık bir önemi yoktur.

Çünkü tavşan yamacı aşmış, atı alan Üsküdar’ı çoktan geçmiştir.

Kaldı ki, henüz talimat gelmedi, henüz izin ve icazet alamadılar.

Bir isim üzerinde uzlaşamayan bir ittifakın Türkiye’nin milli hedeflerinde uzlaşması akıl karı mıdır?

Birbirlerine güvenmeyen bir ittifakın Türk milletine güven vermesi mantık iş midir?

Birbirinin açığını arayan kokuşmuş bir ittifakın hangi yaraya merhem olması düşünülecektir?

Bu terazi bu sıkleti çekmez, zillet ittifakından hiçbir halt olmaz, olamaz.

Bunların istikameti şaşmış, iradeleri sakatlanmış, itibarları sıfırlanmış.

Vücuttaki safra neyse zillet ittifakı odur.

Daldaki çürük meyve neyse zillet ittifakı aynısıdır.

Onlar varsın aday falı açsınlar, o mu olsun, bu mu olsun diye masaları aşındırsınlar.

Bizim Adayımız Belli, Kararımız Nettir.

Adayımızdan da, kararımızdan da geri dönersek gök girsin kızıl çıksın.

Ne demişsek odur, sözümüz senet, özümüz kefildir.

Türkiye’nin sonu meçhul bir maceraya atılmaya hali yoktur.

Türkiye’nin çıkmaz sokaklarda zaman kaybetmeye takati yoktur.

Türk milletinin oyalanmaya, milletler mücadelesinde geri düşmeye tahammülü yoktur.

2023 yılında Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Sayın Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ikinci döneminde de Cumhurbaşkanı olmalıdır.

Arzumuz budur, arayışımız budur, amacımız budur, mücadelemiz bu hedefe ulaşmak maksadıyla icra ve ifa edilmektedir. dedi

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

error: Content is protected !!
Hazır Site web sitesi kurma webmaster By Uzman Tescil