Bugün düzenlenen İYİ Parti Grup tiToplantısında Genel Başkan Meral Akşener tarafından eli kaldırılan Bıyık’a, İl Başkanı Fatma Başkan eşlik etti. Mustafa Bıyık, kürsüye davet edilirken İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta şu ifadeleri kullandı: “İYİ Belediyecilik uygulamalarının başarılı temsilcisi, bölgenin sevilen, çalışkan ismi Yomra Belediye Başkanımız sayın Mustafa Bıyık’ı yeniden İYİ Parti Trabzon Yomra Belediye Başkanı olarak kürsüye davet ediyorum.”
İYİ Parti’nin Trabzon’daki diğer adayları ise Cuma günü Meral Akşener’in katılacağı aday toplantısında açıklanacak.
EKONOMİ
3 gün önceEKONOMİ
3 gün önceTARIM VE HAYVANCILIK
6 gün önceDÜNYA
6 gün öncePOLİTİKA
6 gün önceFOTO GALERİ
11 gün önceGÜNDEM
11 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.