A Millî Takımımız, Belçika’da oynanan hazırlık maçında karşı karşıya geldiği Japonya’ya 4-2 mağlup oldu. Ay-yıldızlılarımızın gollerini 44. dakikada Ozan Kabak ve 61. dakikada Bertuğ Yıldırım kaydetti. Rakibimiz Japonya’ya galibiyeti getiren golleri ise 15. dakikada Atsuki Ito, 28. ile 36. dakikalarda Keito Nakamura ve 78. dakikada penaltıdan Junya Ito attı.
ayrıntılar geliyor…..
EKONOMİ
3 gün önceEKONOMİ
4 gün önceTARIM VE HAYVANCILIK
6 gün önceDÜNYA
6 gün öncePOLİTİKA
7 gün önceFOTO GALERİ
11 gün önceGÜNDEM
11 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.